Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/vhosts/ssodd.edu.ba/httpdocs/images/civitas2

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/civitas2

Naši učenici su u ovoj školskoj godini osvojili  drugo mjesto u okviru Projekta građani  / Ja građanin koje je organizirao  Civitsa u saradnji sa resornim ministarstvima i pedagoškim zavodima. S obzirom na okolinosti po prvi put se održalo online takmičenje na kojem su učenici predstavili svoje portofolije sa drugim školama iz našeg kantona. Predstavnici naše škole učenici: Nejla Hurem, Džejla Iković, Abdurahman Avdić, Ema Pirić, Arduana Sudar, Aida Selimović i Erdal Brutus koji su predstavili problem "Kupljena diploma - prividno znanje". Učenike je pripremala profesorica Selvira Mašnić. Bravo za naše predstavnike!

{gallery}civitas2{/gallery}