Učestvujemo na 10.om Socijalnom danu projekta Volontiraj kreditiraj u organizaciji Udruzenje INFOHOUSE iz Sarajeva.

Danas sa nama rade učenici/ca iz Srednja škola za okoliš i drvni dizajn i Saobracajna Skola Velesici.

Jako smo sretne i zadovoljne što smo imale priliku ugostiti Vernesa, Anisu i Nudžejma te upoznati ih s radom Fondacije CURE.

Želimo im mnogo sreće u školovanju te da budu aktivni, kreativni i ambiciozni kao što su danas bili. Večeras pratite dnevnik BHTV1 te poslušajte izjavu Nudžejm Brkić o njegovom prvom radnom iskustvu i izjavu Selma Hadzihalilović o značaju socijalnog dana za bh društvo.

Hvala Dženana Alađuz i timu INFOHOUSEa na dugogodišnjoj suradnji. Hvala Ali Boyd na podršci i izjavi o važnosti socijalnog dana.