Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/vhosts/ssodd.edu.ba/httpdocs/images/civitas2

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/civitas2

JAVNI POZIV ZA DODJELU STIPENDIJA ZA DEFICITARNA ZANIMANJA UČENICIMA KOJI SE UPISUJU U I, II i III RAZRED SREDNJIH STRUČNIH ŠKOLA u školskoj 2024/2025. godinu možete preuzeti OVDJE.

Informacije o polaganju eksterne mature i upis u 1. razred srednje škole u školskoj 2024/2025. godini možete preuzeti OVDJE.

Odluku o kriterijima za upis učenika u 1. razred srednjih škola u Kantonu Sarajevo možete preuzeti OVDJE.

Raspored polaganja maturskih i završnih ispita za redovne učenike u junskom ispitnom roku u školskoj 2023/2024. godini možete preuzeti OVDJE.

Raspored polaganja popravnih ispita za redovne učenike u junskom ispitnom roku u školskoj 2023/2024. godini možete preuzeti OVDJE.

Raspored polaganja dopunskih i razrednih ispita za redovne učenike u junskom ispitnom roku u školskoj 2023/2024. godini možete preuzeti OVDJE.