Vrijedni učenici naše škole za nesebičan angažman kroz vannastavne aktivnosti i rad na projektima zalužili su velike pohvale i čestitke jer su se dokazali kroz različita područja svog djelovanja. Kao znak zahvalnosti naša škola im je upriličila nagradni izlet. Putovanje ka jugu donijelo je puno smijeha, druženja i nezaboravnih trenutaka.
Iako im vrijeme u početku nije bilo naklonjeno, nije ih spriječilo pogledati sve ljepote divnoga Blagaja i uživati u prirodnom ambijentu Vrela Bune. Nakon Blagaja, Mostar je imao vedrije ozračje. Učenicima je obezbijeđena posjeta i ručak u Studentskom domu, obilazak uže jezgre grada, gdje su imali priliku gledati skokove. U kasnim poslijepodnevnim satima vratili su se u naš grad, ispunjeni osjećajem prijateljstva, povezanosti i topline.