Udruženje za prevenciju ovisnosti NARKO-NE organiziralo je u hotelu “Holiday” u Sarajevu Konferenciju u sklopu projekta „Dijalog za budućnost“ koji implementiraju UNDP, UNICEF i UNESCO u partnerstvu sa Predsjedništvom Bosne i Hercegovine. Moderatorica Konferencije i volonterka Udruženja bila je naša učenica Selma Đonlagić, koja je govorila o socijalnom uključivanju djece u riziku i njihovom zbrinjavanju kroz aktivno sudjelovanje u društvenoj zajednici. Projekat „Dijalog za budućnost” se finansira sredstvima Ureda Ujedinjenih nacija za podršku izgradnji mira / Fonda za izgradnju mira (PBF). Organizacija Konferencije je podržana i od strane Instituta za razvoj mladih KULT i Ambasade Kraljevine Švedske u BiH. Ponosni na našu Selmu, direktor Muamer Muratović i pedagogica Samira Karapuš, u društvu prof. dr. Ismeta Dizdarevića, prisustvovali su Konferenciji.