Warning

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/vhosts/ssodd.edu.ba/httpdocs/images/civitas2

Notice

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/civitas2

Rezultate upisa učenika po smjerovima na drugom konkursnom roku za školsku 2024/2025. godinu možete preuzeti OVDJE.

Drugi konkursni rok za upis učenika u prvi razred za školsku 2024./2025. godinu završava danas u 16.00 sati.

🖍️ Svi učenici, koji se nalaze na konačnim rang listama naše škole, mogu u petak 05.07.2024. godine u terminu 09.00-13.00 u prostorijama škole predati sljedeću dokumentaciju:

♦️Prijava za upis (printa se iz informacionog sistema EMIS na osnovu konačne rang liste)
♦️Izvod iz matične knjige rođenih – ovjerena kopija;
♦️Svjedodžbu o završenoj osnovnoj školi (IX razred)– original;
♦️Uvjerenje o uspjehu učenika u VI, VII i VIII razredu osnovne škole – original;
♦️Uvjerenje o rezultatima postignutim na eksternoj maturi – original;
♦️Drugu dokumentaciju relevantnu za utvrđivanje broja ostvarenih bodova po drugim kriterijima.

Danas 27. 6. 2024. godine  u 16.00 sati biti će okončan prvi konkursni rok za upis učenika u 1. razred srednjih škola u školskoj 2024/2025. godini.

🖍️ Svi učenici, koji se nalaze na konačnim rang listama naše škole, mogu u petak 28.06. i ponedjeljak 01.07.2024. godine u terminu 09.00-14.00 u prostorijama škole predati sljedeću dokumentaciju:

♦️Izvod iz matične knjige rođenih – ovjerena kopija;
♦️Svjedodžbu o završenoj osnovnoj školi (IX razred)– original;
♦️Uvjerenje o rezultatima postignutim na eksternoj maturi – original;

Rezultate upisa učenika po smjerovima na prvom konkursnom roku za školsku 2024/2025. godinu možete preuzeti OVDJE.

Raspored polaganja predmetnih, razrednih i popravnih ispita za redovne učenike u augustovskom ispitnom roku u školskoj 2023/2024. godini možete preuzeti OVDJE.